Marabou

Nötchoklad 3x250 g

8,90 1kg / 11,87 €

Marabou Piimašokolaad Pähklitega on võrratu segu siledast ja kreemjast Marabou piimašokolaadist koos pähklite krõbeduse ja rikkalikkusega. See šokolaaditahvel sisaldab kvaliteetset piimašokolaadi, mis sulab suus, pakkudes rikkalikku ja indulgentsi täis maitset.

Pähklite lisamine annab šokolaadile nauditava tekstuuriga ja tõstab esile selle maitseprofiili. Pähklid on hoolikalt valitud ja täiuslikkuseni röstitud, pakkudes rahuldust pakkuvat krõmpsu ja mõnusat pähklise maitset. Kreemja šokolaadi ja krõbedate pähklite kombinatsioon loob harmoonilise ja nauditava snäkikogemuse.

Marabou on tuntud Rootsi šokolaadibränd, mis on tuntud oma suurepärase kvaliteedi ja maitse poolest. Marabou Piimašokolaad Pähklitega puhul võite oodata sama suurepärast kvaliteeti iga ampsuga. Šokolaadi siledus ja pähklite headus täiendavad üksteist suurepäraselt, muutes selle maitsvaks maiuspala nii šokolaadi- kui ka pähklisõpradele.

Olgu teie nautimine isiklik indulgents või jagamine teistega, Marabou Piimašokolaad Pähklitega on suurepärane valik. Mugav ja taassuletav pakend võimaldab nautida šokolaadi oma tempos ja hoida seda hiljem värskena.

Hellitage end Marabou Piimašokolaadi ja Pähklite rikkaliku ja pähklise headusega ning kogege kreemja šokolaadi ja krõbedate pähklite täiuslikku kombinatsiooni iga ampsuga.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood74900
Suurus750 g
PäritolumaaRootsi
KoostisosadSuhkur, kakaovõi, SARAPUUPÄHKLID (15%), kakaomass, vadakupulber (PIIMAST), LÕSSIpulber, PIIMArasv, modifitseeritud vadak (PIIMAST), emulgaator (SOJAletsitiin), lõhna- ja maitseaine. Piimašokolaad sisaldab vähemalt 30% kakao kuivainet. Piima kuivainet vähemalt 14%. Võib sisaldada muid pähkleid ja nisu.
TootetüüpPiimašokolaad