Laphroaig

Four Oak 100 cl 40.0%

61,90 1L / 61,90 €

Laphroaig Four Oak on eristuv üksikmalt viski, mis on toodetud Laphroaigi destilleerimises Islay saarel. Nagu nimi viitab, küpseb see viski neljas erinevas tammevaadis, mis annavad sellele unikaalse maitseprofiili.

Viski alustab küpsemist Ameerika eks-bourbon vaatides, kus see arendab välja klassikalised Laphroaigi iseloomulikud suitsused ja turbase noodid. Seejärel viiakse viski üle kvartalvaatidesse, mis annavad kiirema ja intensiivsema küpsemisprotsessi. Järgmisena veedab viski aega Euroopa tammevaatides, lisades maitsele sügavust ja rikkust. Lõpuks viimistletakse seda suurtes uutes Euroopa tammevaatides, mis annavad vürtsikuse ja tammepärased keerukuse.

Tulemuseks on viski keeruline maitsekooslus. Aroomis võib tunda suitsust turvast, vaniljet ja vihjeid troopilistest puuviljadest. Maitse on rikkalik ja mitmekihiline, toonides on karamelli, kaneeli, kuivatatud puuvilju ja püsiv suitsusus. Lõppmaitse on pikk ja soojendav, jättes meeldiva kombinatsiooni tamme ja turba maitseid.

Laphroaig Four Oak on suurepärane valik turbasest viskist huvitatud inimestele, kes hindavad keerukust ja sügavust. See näitab erinevate tamme mõjude oskuslikku segamist, mis loob tõeliselt eristuva ja meeldejääva joomiselamuse.

Piirkond: Islay
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood233518
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpScotch Single Malt, Islay
PakendKinkekarp
1
Kokku61.9 €