Lancôme

La Vie Est Belle EdP 50 ml

69,90 1L / 1 398,00 €

Tutvustame Lancôme La Vie Est Belle EdP-d – lõhna, mis haarab endasse rõõmu, ilu ja vabaduse olemuse. Elu ilust inspireerituna tähistab see kaunis lõhn optimismi jõudu ja võimet leida õnne kõige väiksemates hetkedes. Sukelduge selle lõhna lumma ja tunnetage enda ümber olevat ilu.

Lancôme’i La Vie Est Belle EdP on meisterlikult loodud tekitamaks tundeid elegantsist, naiselikkusest ja sisemisest õnnest. See avaneb mahlakate puuviljade, sealhulgas pirni ja mustsõstra, suurepärase puhanguga, mis tõstavad teie meeleolu ja loovad elava ning rõõmsa atmosfääri.

Lõhna arenedes paljastavad südamenoodid õrna ja lummava lillebuketi. Iiris, armu ja ilu sümbol, on esiplaanil, mida saadavad magusad ja romantilised jasmiini ja apelsiniõie noodid. Need lillelised noodid lisavad sügavust ja keerukust, samal ajal kui nad imbuvad lõhnaga lummavat ja vastupandamatut võlu.

La Vie Est Belle EdP alusnoodid pakuvad sooja ja lohutavat embust. Lõhna rikastab patšuli, vanilli ja pralinee segu, mis jääb nahale meeldivalt püsima. See katab teid elegantsi looriga ja jätab teie teele jälje.

Emmake elu ilu Lancôme La Vie Est Belle EdP-ga. Laske lõhnal meenutada teile, et peate nautima igat hetke, hindama olevikku ja omaks võtma oma ainulaadse ilu ja individuaalsuse.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood217805
Suurus50 ml
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpEDP
SuguNaised
1
Kokku69.9 €