Koskenkorva

Vanilla 4x70 cl 37.5%

93,90 1L / 33,54 €

Koskenkorva Vanilla on maitselt meeldiv ja ainulaadne viin, mis on valmistatud Soome kvaliteetsest odrast ja segatud loodusliku vanilliga. See kombinatsioon loob suurepärase tasakaalu värskete ja kreemjate maitsete vahel, mis pakuvad nauditavat joomiselamust.

Selle viina puhtus ja sile tekstuur on omased Koskenkorva kaubamärgile ning vanillinootide lisamine annab sellele erilise puudutuse. Võite oodata maitsvat vanillimaitset, mis on delikaatselt segunenud viina neutraalse alatooniga, rõhutades mõlemat maitset täiuslikult.

Koskenkorva Vanilla sobib suurepäraselt nautimiseks nii puhtalt kui ka erinevate kokteilide valmistamiseks. See toob esile oma maitsenüansse ja pakub meeldivat magusat aroomi, mis võib pakkuda naudingut nii lõõgastavatel hetkedel kui ka seltskondlikel koosviibimistel.

Avastage Koskenkorva Vanilla vanilliseiklus ja nautige selle ainulaadse viina rikkalikke maitseid. Olenemata sellest, kas otsustate seda nautida seltskonnas või rahulikul õhtul kodus, Koskenkorva Vanilla viin viib teid maitsereisile, mis pakub teile meeldivaid elamusi ja naudingut.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood5900005
Suurus280 cl
Alkoholisisaldus37.5 %
PäritolumaaSoome
TootetüüpViin
PakendKlaaspudel
1
Kokku93.9 €