Kopke

Fine Ruby 75 cl 19.5%

13,90 1L / 18,53 €

Teie kirjeldus Karl Haidle Ritzling veinist on juba väga informatiivne ja hästi sõnastatud. Siin on väike viimistlus, et viia see vastavusse teie soovitud 1000 tähemärgi piiranguga:

“Karl Haidle Ritzling on eriline Riesling sorti valge vein, pärit Saksamaa Württembergi viinamarjaistandustest. See kuiv vein, mille magusustase on ainult 4 g/l, tõstab esile viinamarjade loodusliku ja puhta maitse. Värsket ja puuviljast aroomi iseloomustavad sidruni, laimi ja niiske kivi noodid, millele lisanduvad valgete lillede õrnad aktsendid. Veini rikkalik maitsebukett pakub küpse ananassi ja jaheda mineraalsuse noote, luues suurepärase värskendava elamuse.

Veinimõisa juhib Moritz ‘Ritz’ Haidle, kes on pärast mõisa ülevõtmist suunanud selle orgaanilisele põllumajandusele. Peale Rieslingile keskendub mõis ka punase Lembergeri viinamarjadele. Moritz on ka osav graffiti kunstnik, lisades igale Ritzlingi aastakäigule oma unikaalse kunstiteose sildile. See annab veinile erilise isikupära ja kultuurilise puudutuse. Karl Haidle Ritzling on suurepärane valik mereandide, koorikloomade, kala ja Aasia toitude kõrvale, pakkudes kvaliteetset ja isikupärast valget veini nautimiseks.”

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood216741
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus19.5 %
PäritolumaaPortugal
KuivusasteMagus
TootetüüpPortvein
PakendKlaaspudel
1
Kokku13.9 €