Kalevala

Ruby Gin 4x50 cl 39.3%

117,90 1L / 58,95 €

Kalevala Ruby Gin on lummav Soome džinn, mis on inspireeritud Kalevala müütilistest lugudest, Soome rahvuseeposest. See on kvaliteetne džinn, mis on valmistatud ainulaadse taimsete koostisosade seguga, hoolikalt valitud, et luua harmooniline ja maitsvate nootidega profiil.

Kalevala Ruby Gin’il on rikkalik rubiinpunane värv ja see pakub erakordset maitseelamust. Džinni maitse saab taimsetest koostisosadest, nagu kadakamarjad, koriander ja tsitruselised, aga ka unikaalsetest Soome taimedest, sealhulgas jõhvikad ja pohlamarjad. See segu loob puuviljase ja ürdise maitse harmoonia, luues tõeliselt meeldejääva džinni.

Kalevala Ruby Gin’i keerukus teeb selle ideaalseks nautimiseks puhtalt, jääga või kreatiivsete kokteilide alusena. Selle erksavärviline ja suurepärase maitsega džinn on suurepärane valik nii džinnisõpradele kui ka neile, kes soovivad avastada Soome maitseid.

Sukeldu Kalevala võluvasse maailma Ruby Gin’i kaudu ja avasta Soome müütide võlu igas lonksus. Tõsta klaas ja tervita Kalevala kunsti ja jutuvestmist selle erakordse džinniga. Terviseks Kalevala Ruby Gin’i lummavatele maitsetele!

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood746951
Suurus200 cl
Alkoholisisaldus39.3 %
PäritolumaaSoome
TootetüüpDžinn
PakendKlaaspudel
1
Kokku117.9 €