JP. Chenet

Chardonnay Alcohol Free 6x75 cl 0.0%

33,90 1L / 7,53 €

Tutvustame JP. Chenet Chardonnay Alcohol Free, tähelepanuväärset alkoholivaba veini, mis kehastab Lõuna-Prantsusmaa klassikalise Chardonnay olemust. Hoolikalt valmistatud alkoholivaba vein pakub keerukat ja nauditavat elamust ilma alkoholi mõjudeta.

JP. Chenet Chardonnay Alcohol Free pärineb Lõuna-Prantsusmaa tuntud veinipiirkonnast, kus Chardonnay viinamarjad on hoolikalt valitud, et tagada kõrgeim kvaliteet. Magususastmega 60 g/l pakub ta lopsakat ja nauditavat maitseelamust.

Valmistuge olema lummatud intensiivsetest aroomidest, mis tervitavad teie meeli. Bukett on täis ahvatlevaid valgete lillede ja tsitrusviljade noote, mis loovad elujõulise ja ergutava aroomi, andes edasi klassikalise Chardonnay olemuse.
JP. Chenet Chardonnay Alcohol Free veinil on kreemjas ja pehme tekstuur, mille pikantsed aroomid ahvatlevad maitsemeeli. Seda alkoholivaba veini iseloomustab magus, pehme ja harmooniline profiil, mis pakub meeldivat ja rahuldust pakkuvat elamust.

Oma poolkuiva maitseprofiiliga on JP. Chenet Chardonnay Alcohol Free valmis nautimiseks kohe pärast turule laskmist. See pakub meeldivat ja värskendavat alternatiivi neile, kes otsivad alkoholivaba varianti, tegemata kompromisse maitse osas.

Avage selle erakordse alkoholivaba veini lugu. Rikkalike ja intensiivsete veinide töötlemisel loodud JP. Chenet Chardonnay Alcohol Free on naudinguteküllane toode, mis võimaldab teil säilitada oma tavalist elustiili ilma alkoholi mõjuta.

Nautige JP. Chenet Chardonnay Alcohol Free koos erinevate kulinaarsete naudingutega. See täiendab suurepäraselt kala, taimetoitu, puuvilju ja salateid, võimendades maitseid ja lisades igale toidule elegantsuse.

Nautige seda rõõmu, mida pakub JP. Chenet Chardonnay Alcohol Free, alkoholivaba alternatiiv, mis võimaldab nautida klassikalise Chardonnay omadusi, sisaldamata alkoholi. Tõstke klaas ja tähistage elu erilisi hetki selle veetleva ja värskendava joogiga, mis sobib ideaalselt neile, kes otsivad alkoholivaba valikut, ilma et nad peaksid tegema kompromisse maitse osas.

Viinamari: Chardonnay
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood744618
Suurus450 cl
Alkoholisisaldus0.0 %
PäritolumaaPrantsusmaa
KuivusastePoolkuiv
TäidlusasteKerge
TootetüüpAlkoholivaba vein
PakendKlaaspudel