Kampaania Jameson

Caskmates Stout Edition 100 cl 40.0%

Tavahind34,91  34,90 1L / 34,90 €

Jameson Caskmates Stout Edition on teine põnev väljaanne Jamesoni Iiri viskist. Sarnaselt IPA Editionile on see koostöö Jamesoni ja kohalike käsitööõlletehastega, seekord kasutatakse õlle viimistlemiseks stout õlle vaate.

Jameson Caskmates Stout Edition’i jaoks saadetakse Jamesoni viskivaadid koostööpartneritele õlle laagerdamiseks. Pärast õlle küpsemist naasevad vaadid Jamesonile, kes kasutab neid viski lõpetamiseks stout õllemaitsega vaatides.

Tulemuseks on viski, millel on stout õlle iseloomulikud omadused, täiendades maitseprofiili rikkalike ja tugevate nootidega. Stout vaadi mõju annab viskile tumeda šokolaadi, röstitud kohvi ja linnase maitseelemendid, luues ainulaadse ja maitserohke joomiselamuse.

Jameson Caskmates Stout Edition’i maitseprofiili iseloomustavad sügavad ja komplekssed maitsed. See pakub kombinatsiooni karamellist, toffeest, kakaost ja humala vihjetest, koos Jamesoni Iiri viski sujuvuse ja tasakaaluga.

Jameson Caskmates Stout Edition’i saab nautida puhtalt, jääga või kasutada viskipõhiste kokteilide valmistamiseks. Selle eristuva maitseprofiiliga on see põnev valik viskiharrastajatele, kes hindavad õlle ja viski maitsete koosmõju.”

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood226843
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaIirimaa
TootetüüpIrish Whiskey
PakendKlaaspudel
1
Kokku34.9 €