Kampaania Jaloviina

Tammi 70 cl 41.7%

Tavahind22,91  Original price was: 22,91 €.Current price is: 22,90 €.1L / 32,71 €

Jaloviina Tammi on eriline väljaanne traditsioonilisest Soome joogist Jaloviina. Seda iseloomustab tammevaatides laagerdumine, mis lisab selle maitseprofiilile sügavust ja keerukust.

Jaloviina Tammi läbib tammevaatides küpsemise protsessi, mis võimaldab joogil aja jooksul areneda rikkalikeks ja nüansirikasteks maitseteks. Tamm annab sellele õrna puiduse noodi, suurendades joogi siledust ja iseloomu.

See ainulaadne Jaloviina väljaanne on väga hinnatud oma peene maitse ja erakordse kvaliteedi poolest. See pakub nauditavat tasakaalu brändi ja tamme mõjude vahel, luues kaasahaarava joomiselamuse.

Naudi Jaloviina Tammi puhtalt või jääga, et täielikult hinnata selle keerukaid maitseid. Naudi aeglaselt ja lase tammevaatides küpsetatud rikkusel suus avaneda. Olgu sul tegemist erilise sündmuse tähistamise või lõõgastava õhtuga, Jaloviina Tammi on valik, mis tõstab hetke esile.

Naudi Jaloviina Tammi erilisust ja naudi selle väljaande peent maitset. Terviseks Jaloviina Tammi käsitööle ja suurepärasusele!

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood231547
Suurus70 cl
Alkoholisisaldus41.7 %
PäritolumaaSoome
TootetüüpMaitsestatud alkohol
PakendKlaaspudel
1
Kokku22.9 €