Jaloviina

Hanki 50 cl 30.0%

13,90 1L / 27,80 €

Jaloviina Hanki on Soome jook, mis on saavutanud kultusstaatuse oma ainulaadse maitse ja päritoluloo tõttu. See on valmistatud kvaliteetsest viinamarjakasvatusest, mis on segatud hoolikalt valitud ürtide ja maitsetaimedega.

Jaloviina Hanki pakub erakordset maitseelamust. Sellel on rikkalik maitseprofiil, kus puuviljanoodid, ürdid ja vürtsid põimuvad harmooniliseks kombinatsiooniks. Iga lonks paljastab sügavamaid maitsekihte, mis viivad sind otsekui Soome loodusele lähemale.

Seda jooki saab nautida mitmel viisil. Mõned eelistavad seda puhtalt, teised lisavad sellele jääkuubikuid või kasutavad kokteilide valmistamiseks. Olgu sul tegemist Hanki joomisega traditsioonilisel viisil või katsetamisega uute ja huvitavate retseptidega, see jook pakub alati naudingut.

Tutvu Jaloviina Hanki ainulaadse maitsega ja sukeldu Soome joogi kultuurilisse pärandisse. Tõsta klaas ja tervita selle kultusjoogi maitset ja traditsioone. Koge Jaloviina Hanki autentsust ja naudi selle erilise jooki maitsvat väärtust!

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood246917
Suurus50 cl
Alkoholisisaldus30.0 %
PäritolumaaSoome
TootetüüpMuud liköörid
PakendKlaaspudel
1
Kokku13.9 €