Jacobsens Bakery

Beautiful Denmark Butter Cookies in Tin 454 g

7,50 1kg / 16,52 €

Avastage Taani küpsisekunsti tõeline pärl – Jacobsens Bakery Beautiful Denmark võiküpsised, mis on pakendatud elegantsetesse 454 grammisesse plekk-karpidesse. Need küpsised on valmistatud Jacobsens Bakery poolt, kes on tuntud oma pühendumuse ja meisterlikkuse poolest küpsiste valmistamisel. Beautiful Denmark kollektsioon esitleb traditsioonilisi Taani võiküpsiseid, mis on küpsetatud vastavalt ajaloolistele retseptidele, tagades iga küpsise peene maitse ja suussulava tekstuuri.

Plekk-karbi disain on inspireeritud Taani kaunist maastikust ja kultuurist, pakkudes mitte ainult maitsvat elamust, vaid ka visuaalset naudingut. Selle kauni pakendi sees leiate erinevaid võiküpsiseid, mis sobivad suurepäraselt igapäevaseks maiustamiseks, kohvipausideks või eriliste hetkede tähistamiseks.

Jacobsens Bakery Beautiful Denmark võiküpsised plekk-karbis on ideaalne kingitus küpsisesõpradele või suurepärane viis ise nautida Taani küpsisetraditsioone. Need küpsised ei ole mitte ainult maitsev suupiste, vaid ka ilus meene Taani pärandist ja ilust.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood235321
Suurus454 g
PäritolumaaTaani
TootetüüpKüpsised
1
Kokku7.5 €