Jack Daniel's

Gentleman Jack 100 cl 40.0%

49,90 1L / 49,90 €

Jack Daniel’s Gentleman Jack on esmaklassiline Tennessee viski, mis sümboliseerib elegantsi ja peenejoonelisust. Hoolikalt valmistatud erilise hoole ja tähelepanuga on see viimistletud viski tuntud oma sujuvuse ja erakordse iseloomu poolest.

Gentleman Jack läbib unikaalse topelt-söefiltrimise protsessi, mis hõlmab söefiltratsiooni enne ja pärast laagerdumist süteks põlenud tammevaatides. See põhjalik protsess annab viskile märkimisväärse sujuvuse ja pehme maitseprofiili, eristades seda teistest.

Viskil on tasakaalustatud ja rikkalik maitse, millel on noote karamellist, vanillist ja röstitud tammevaadist. Eriti sujuv tekstuur võimaldab maitsetel õrnalt avaneda suul, pakkudes tõeliselt rahuldustpakkuvat joomiselamust.

Gentleman Jack on viski, mis õhkab elegantsi ja on mõeldud nautimiseks. Olgu see siis puhtalt, jääga või klassikaliste viskikokteilide koostisosana, see on tunnistus Jack Danielsi pärandist käsitöö ja kvaliteedi osas. Iga lonks kutsub sind sukelduma selle erakordse Tennessee viski viimistletud maitsemaailma.

Oma joomiselamuse tõeliseks kehastuseks tõsta klaas Jack Daniel’s Gentleman Jack’i terviseks ning koge sujuvust ja elegantsi, mis eristavad seda teistest. Lase rikastel maitsetel ja sametisel tekstuuril kaasata oma meeli ning tõsta esile tunnustust kvaliteetse viski suhtes.

Piirkond: Tennessee
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood208909
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaUSA
TootetüüpAmerican Whiskey
PakendKinkekarp
1
Kokku49.9 €