Hugo Boss

Hugo Dark Blue EdT 75 ml

49,90 1L / 665,33 €

Avastage Hugo Bossi “Hugo Dark Blue EdT” – lõhn, mis kiirgab enesekindlust, müstikat ja mehelikku elegantsi. Sukelduge selle erakordse lõhna lummavasse ja köitvasse aroomi.

Hugo Boss on loonud “Hugo Dark Blue EdT”-i, mis on hoolikalt meisterdatud, et esile kutsuda seikluse, lummuse ja julge mehelikkuse tunnet. See on kummardus kaasaegsele mehele, kes hindab oma sisemist individuaalsust ja julgeb avastada oma isiksuse sügavusi. See lõhn on mõeldud neile, kes hindavad värskete ja vürtsikate nootide kombinatsiooni, luues harmoonilise ja lummava koostise.

Hugo Dark Blue EdT südames on lummav ja keerukas nootide segu. Lõhn avaneb värske ja ergutava tsitruselise puhanguga, luues lummava ja ergutava sissejuhatuse. Need esmased noodid sillutavad teed seikluslikule ja müstilisele teekonnale, mis ootab ees.

Lõhna arenedes avanevad südamenoodid: kardemon ja mahagon. Need elemendid sulanduvad sujuvalt, luues lummava ja keeruka buketi, mis kiirgab enesekindlust ja elegantsi.

Baasnootides vanilje ja sandlipuu pakuvad sensuaalset ja pikaaegset embust. Need lisavad soojust ja sensuaalsust, luues lõhna, mis on nii köitev kui ka unustamatu.

Kogege Hugo Bossi “Hugo Dark Blue EdT” seikluslikku ja salapärast võlu. Laske lõhnal tõsta teie enesekindlust, rõhutada teie individuaalsust ja jätta kuhu iganes lähete mehelikult elegantne mulje.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood22017
Suurus75 ml
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpEDT
SuguMehed
1
Kokku49.9 €