Hugo Boss

Boss Bottled EdT 50 ml

62,90 1L / 1 258,00 €

Tutvustame Hugo Bossi “Boss Bottled EdT” – lõhna, mis kehastab endas keerukust, enesekindlust ja ajatut elegantsi. Sukelduge selle erakordse aroomi võluvasse ja rafineeritud atmosfääri.

“Boss Bottled EdT” Hugo Bossilt on meisterlikult loodud, et tekitada tunnet mehelikkusest, jõust ja ligitõmbavusest. See on austusavaldus meestele, kes tunnistavad oma sisemist jõudu ja jätavad püsiva mulje. See lõhn on loodud neile, kes hindavad vürtsikate ja puiduste nootide kooskõla, luues harmoonilise ja köitva koosseisu.

Lõhna südames avaneb köitev ja keerukas nootide kooslus. Aroom avaneb tsitruseliste puhanguga, pakkudes värskendavat ja ergutavat sissejuhatust. Need tipunoodid sillutavad teed enesekindlale ja rafineeritud lõhnaelamusele.

Lõhna arenedes tulevad esile soojade vürtside ja aroomse kurereha südamenoodid, lisades kompositsioonile sügavust ja ligitõmbavust. Need elemendid sulanduvad sujuvalt, luues köitva ja keeruka buketi, mis kiirgab enesekindlust ja mehelikkust.

Alusnoodid rikastest puitudest ja sensuaalsest muskusest jätavad kauakestva ja vastupandamatu jälje. Need noodid lisavad sügavust ja keerukust, luues lõhna, mis on nii elegantne kui ajatu.

Kogege Hugo Bossi “Boss Bottled EdT” keerukust ja elegantsi. Laske lõhnal tõsta teie enesekindlust, tunnistage oma sisemist jõudu ja jätke ajatu mehelikkuse mulje, kuhu iganes te lähete.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood23766
Suurus50 ml
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpEDT
SuguMehed
1
Kokku62.9 €