Happy Joe

Cloudy Apple 24x33 cl 4.7%

23,90 1L / 3,02 €

Happy Joe Cloudy Apple on värskendav ja rõõmustav siider, mis püüab kinni krõbedate ja mahlakate õunte olemuse. Hoole ja tähelepanuga valmistatud, pakub see rõõmustavat joomiselamust, mis kindlasti meeldib siidri armastajatele.

Oma pilve välimuse ja kuldse varjundiga meelitab Happy Joe Cloudy Apple meeli juba hetkest, mil valate selle oma klaasi. Aroom on täidetud värske õunte kutsuva lõhnaga, meenutades õunaaedade täies õites olemise mälestusi.

Kui võtate esimese lonksu, tervitab teid küpsete õunte loomulik magusus, mis tantsib teie maitsemeeltele. Maitse on hästi tasakaalustatud, pakkudes hapukuse ja magususe harmoonilist kooslust. Sileda ja keskmise täidlusega tekstuur lisab üldisele naudingule, muutes selle kergesti joodavaks ja nauditavaks siidriks.

Happy Joe Cloudy Apple sobib suvisteks soojadeks päevadeks, lõõgastavateks õhtuteks sõpradega või värskendavaks kaaslaseks teie lemmiktoidu kõrvale. Selle loomulik ja autentne õuna maitse teeb sellest mitmekülgse siidri, mis sobib hästi erinevate roogadega.

Kogege rõõmu ja õnne, mis kaasneb iga lonksuga Happy Joe Cloudy Apple’ist. Nautige puuviljast headust ja laske maitsetel end õunaaeda viia. Tõstke klaas Happy Joe Cloudy Apple’i siidri maitseks. Cheers!

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood743988
Suurus792 cl
Alkoholisisaldus4.7 %
PäritolumaaSoome
TootetüüpSiider
PakendKohver
1
Kokku23.9 €