Hamlet

Caramel Minis Winter Gold 2x175 g

11,80 1kg / 33,71 €

Hamlet Caramel Minis Winter Gold on peen valik suussulavaid karamellikompvekke, mis on pakitud stiilsesse ja pidulikku kuldse tooniga pakendisse. Need miniatuursed maiused on valmistatud kasutades traditsioonilisi retsepte ja kvaliteetseid koostisosi, tagades iga kompveki rikkaliku maitse ja kreemja tekstuuriga. Hamlet, tuntud oma pühendumuse poolest šokolaadi- ja karamellitoodete valmistamisele, on loonud selle toote, et pakkuda maitseküllast ja nauditavat kogemust jõuluajal.

Hamlet Caramel Minis Winter Gold kompvekid on suurepärane kingitus või maiuspala jagamiseks pere ja sõpradega jõulude ajal. Kuldne pakend lisab tootele luksuslikkust ja muudab selle silmapaistvaks valikuks kingikotis või jõululaua peal. Kompvekid on individuaalselt pakendatud, mis muudab need mugavaks ja hügieeniliseks viisiks maiustuste jagamiseks.

Valige Hamlet Caramel Minis Winter Gold, et tuua rõõmu ja magusaid hetki oma jõulupühadesse. Need karamellikompvekid pakuvad suurepärast maitseelamust, ühendades endas kreemja karamelli ja peene šokolaadi. Ärge laske sellel maitsval ja stiilsel võimalusel mööda minna – valige Hamlet Caramel Minis Winter Gold ja jagage rõõmu ja magusust oma lähedastega sel erilisel ajal.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood5900177
Suurus350 g
PäritolumaaBelgia
TootetüüpŠokolaadikarbid