Gatito Loco

Blanco 75 cl 12.5%

12,90 1L / 17,20 €

Tutvustame Gatito Loco Rioja’t, valget veini, mis hõlmab uuenduslikkuse vaimu ja on austusavaldus Hispaania kuulsale Rioja piirkonnale. See vein on valmistatud Viura ja Tempranillo Blanco viinamarjade segust ning pakub värskendavat pööret klassikalisele Rioja stiilile, jäädvustades traditsioonide olemuse kaasaegse hõnguga.

Gatito Loco Rioja, mille magususaste on 1g/l, on valge vein, mis võlub meeled esimesest sõõmust alates. Intensiivne aroom täidab õhu heina ja pärmi nüanssidega, mis tulenevad sette laagerdumisest. Samal ajal lisavad küpsed kollased luuviljad buketti lopsaka nüansi.
Maitses paljastab Gatito Loco Rioja oma tõelise iseloomu. Puhas ja karge, pakub see meeldivat kombinatsiooni intensiivsusest ja värskusest. Kesksel kohal on luuviljade, eriti virsiku maitsed, mida täiendavad troopilised nüansid, nagu kannatuslille viljad ja mango, ning peened tsitruselised alatoonid. Veini elujõuline happesus ja hea struktuur aitavad kaasa pikale ja komplekssele järelmaitsele.

Gatito Loco Rioja on vein, mis ühendab sujuvalt traditsiooni ja innovatsiooni. Selle kaasaegne ja stiilne pakend peegeldab tänapäevast lähenemist, mis kõnetab nooremat veinihuvilist. Vein on valmistatud mahepõllunduslikult kasvatatud viinamarjadest, mis ei kajasta vaid Rioja olemust, vaid ka säästlikkust ja looduslikke tavasid.

See erakordne valge vein on mitmekülgne kaaslane paljude roogade juurde. See sobib harmooniliselt koos eelroogadega, võimendades nende maitseid ja luues eeldused mõnusale söögile. Gatito Loco Rioja lisab elegantsust igale söögikogemusele, olgu seda linnuliha, kala või taimetoidu juurde.

Kogege Gatito Loco Rioja võlu, kus traditsioonid kohtuvad kaasaegsusega. Olenemata sellest, kas veini nautida praegu või jätta edasiseks laagerdumiseks, ühendab see klassikalist veinivalmistamist ja uue põlvkonna veinisõprade arenevat maitset. Võtke Gatito Locoga omaks Rioja vaim ja alustage tähelepanuväärset maitse- ja naudingute rännakut.

Viinamari: Viura, Tempranillo Blanco
Piirkond: Rioja
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood246863
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus12.5 %
PäritolumaaHispaania
KuivusasteKuiv
TootetüüpValge vein
PakendKlaaspudel
1
Kokku12.9 €