Fazer

Tutti Frutti Winter Mix 2x400 g

11,90 1kg / 14,88 €

Fazer Tutti Frutti Winter Mix on maitsvate puuviljamaitsega kommide eriline talvine kollektsioon, mis pakub värskendavat ja magusat elamust külmal aastaajal. See segu sisaldab erinevaid maitseid ja kujusid, mis on inspireeritud talvistest teemadest ja pühade hõngust. Kommid on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest, järgides Fazeri pikaajalisi traditsioone maiustuste valmistamisel.

Karbi disain peegeldab talve võlu ja rõõmu, muutes selle suurepäraseks kingituseks või maiuspala jagamiseks sõprade ja perega. Fazer Tutti Frutti Winter Mix on pakendatud praktilisse ja taassuletavasse kotti, mis hoiab kommid värsked ja on mugav kaasa võtta. See kommisegu pakub mitmekesist maitseelamust, olles samal ajal lõbus ja värvikirev.

Fazer Tutti Frutti Winter Mix on suurepärane valik neile, kes otsivad midagi erilist ja maitsvat jõulude ajaks. Need kommid pakuvad magusat pausi argipäevast ja toovad naeratuse näole nii suurtele kui ka väikestele. Ärge laske sellel maitsval ja lõbusal võimalusel mööda minna – rõõmustage oma lähedasi Fazer Tutti Frutti Winter Mix’iga!

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood5900161
Suurus800 g
PäritolumaaSoome
TootetüüpKommisegu