Fazer

Karl Fazer Dark Chocolate Tablet 5x250 g

15,50 1kg / 12,40 €

Sukelduge Fazer Karl Fazer Tumeda Šokolaadi Tahvli rikkasse ja intensiivsesse maitsemaailma. Fazeri, tuntud Soome šokolaadibrändi, asjatundlikkuse ja kirglikkusega valmistatud see suurepärane tumeda šokolaadi tahvel on tõeline nauding meeltele.

Karl Fazer Tumeda Šokolaadi Tahvel demonstreerib hoolikalt valitud ja oskuslikult valmistatud kõrgekvaliteetseid kakaoube, luues sametiselt sileda ja rikkaliku tumeda šokolaadi elamuse. Oma sügava, mõrkjasmagusa maitse ja luksusliku tekstuuriga on see šokolaaditahvel igale tumeda šokolaadi austajale hädavajalik.

Kogege Karl Fazer Tumeda Šokolaadi Tahvli keerukat aroomi ja täidlase maitset, mis suus sulades vabastab oma keerulisi kakaonoodid ja loomuliku magususe vihjeid. Selle ideaalne intensiivsuse ja sileduse tasakaal muudab iga ampsu tõeliselt nauditavaks elamuseks.

Karl Fazer Tumeda Šokolaadi Tahvel on pakendatud elegantse ja iseloomuliku pakendiga, mis peegeldab Fazeri brändiga seotud ajatut elegantsi ja käsitööoskust. Olgu nautimas üksinda või jagamas teistega, see on šokolaaditahvel, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma tumeda šokolaadi armastaja.

Sukelduge rikkalike, luksuslike maitsete maailma Fazer Karl Fazer Tumeda Šokolaadi Tahvliga. Avastage tõelise premium tumeda šokolaadi olemus ja laske end viia puhta indulgentsi ja õnnehetkeni.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood904754
Suurus1250 g
PäritolumaaSoome
TootetüüpTume šokolaad
1
Kokku15.5 €