Fazer

Karl Fazer Ässä Mix Fruit Chocolate Tablet 250 g

4,40 1kg / 17,60 €

Karl Fazer Ässä Mix Fruit on veetlev šokolaaditahvel, mis ühendab endas piimašokolaadi pehmuse ja Fazer Ässä Mix kommide puuviljased maitsed. Tuntud Soome kondiitritoodete brändi Fazeri toodetud šokolaaditahvel pakub harmoonilist šokolaadi ja puuviljase maitse segu. 
 
Karl Fazer Ässä Mix Fruit šokolaaditahvlis on kreemja piimašokolaadi sisse peidetud  
väikeseid tükikesi värvilisi ja maitsvaid Ässä Mix komme. Pehme šokolaadi ja puuviljakommide kombinatsioon loob ainulaadse ja nauditava maitseelamuse. 
 
Selles tahvlis kasutatud piimašokolaad on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest, mis tagab rikkaliku ja suus sulava tekstuuri. Puuviljased Ässä Mix kommid pakuvad magusat sõõmu, mis täiendab šokolaadi ideaalselt. 
 
Olenemata sellest, kas olete Fazeri Ässä Mix kommide fänn või soovite lihtsalt mõnusat šokolaadihõrgutist nautida, Karl Fazer Ässä Mix puuvilja-šokolaaditahvel pakub meeldivat maitsekombinatsiooni. See sobib ideaalselt üksi nautimiseks, lähedastega jagamiseks või kellelegi erilisele kinkimiseks. 
 
Kogege Karl Fazer Ässä Mix Fruit šokolaaditahvli rõõmu ning laske piimašokolaadi ja puuviljakommide maitsesegul viia oma meeled imeliste maitsete maailma. Iga suutäis pakub naudingu hetke ja Fazeri kondiitritööde käsitöö pühitsemist. 

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood252727
Suurus250 g
PäritolumaaSoome
TootetüüpPiimašokolaad
1
Kokku4.4 €