Dolce&Gabbana

L'Imperatrice EdT 100 ml

58,90 1L / 589,00 €

Tutvustame Dolce&Gabbana “L’Imperatrice EdT” – elavat ja lummavat lõhna, mis tähistab enesekindla ja sõltumatu naise olemust. Inspireeritud Rooma keisrinnast, väljendab see aroom jõudu, elegantsi ja sensuaalsust.

L’Imperatrice EdT avaneb värskete ja puuviljaste nootide puhanguga, kus mahlaka rabarberi aroom ja punase sõstra karge olemus loovad ergutava ja elava sissejuhatuse. Need tipunoodid on elavad ja energilised, seades tooni dünaamilisele ja elujõulisele koostisele.

Lõhna arenedes paljastavad südamenoodid kauni lillebuketi. Õrnad ja naiselikud alpikanni ja roosi noodid ühinevad, lisades lõhnale elegantsi ja armu. Need lilleakordid loovad romantilise ja lummava atmosfääri, mis võlub meeli.

Alusnootides jätab soe ja sensuaalne nootide segu kestva mulje. Sandlipuu siledad ja kreemjad nüansid pakuvad sametist tausta, samal ajal kui muskuse rikkad ja ahvatlevad noodid lisavad sügavust ja sensuaalsust. Need alusnoodid loovad püsiva jälje, mis on ahvatlev ja unustamatu.

Dolce&Gabbana L’Imperatrice EdT on lõhn naisele, kes on isikupärane ja kiirgab enesekindlust. See on aroom, mis kehastab tugevust, ahvatlust ja naiselikkust, jättes jälje kõikjale, kuhu läheb.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood211157
Suurus100 ml
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpEDT
SuguNaised
1
Kokku58.9 €