Diplomático

Reserva Exclusiva 70 cl 40.0%

47,90 1L / 68,43 €

Diplomático Reserva Exclusiva on kõrgelt hinnatud Veneetsuela rumm, mida tuntakse oma erakordse kvaliteedi ja oskusliku valmistamise poolest. See on toodetud Destilerías Unidas’ poolt, tuntud destilleerimisettevõte, mis asub Veneetsuela Terepaima rahvuspargis.

Selle rummi valmistamisel kasutatakse melassi ja suhkruroo mett, mis läbib kääritamis- ja destilleerimisprotsessid, et luua baas-piiritus. Seejärel küpsetatakse rumm kuni 12 aastat endistes bourboni- ja sherri vaatides, mis võimaldab rummil arendada rikkalikke ja kompleksseid maitseid.

Diplomático Reserva Exclusiva pakub meeldivat ja kutsuvat aroomi, millel on noote karamellist, vanillist, toffeedest ja tumedast šokolaadist. Maitsemeeltele pakub see sujuvat ja sametist tekstuuri koos kuivatatud puuviljade, vürtside ja tamme kerge maitsega. Rummi maitse on tasakaalustatud magususega ja järelmaitse on pikk ja rahuldust pakkuv.

Tuntud oma sügavuse ja keerukuse poolest, nauditakse Diplomático Reserva Exclusiva sageli puhtalt või jääga, et täielikult esile tuua selle maitsevarjundid. Seda võib kasutada ka kvaliteetse koostisosana kokteilides, lisades sügavust ja rikkust lemmikrummi baasil valmistatud jookidesse.

Diplomático Reserva Exclusiva on tõeline tunnustus Veneetsuela rummi valmistamise kunstile. Selle erakordne kvaliteet ja suurepärane maitseprofiil on tõid talle mitmeid auhindu ning teinud sellest lemmikuks rummi entusiastide seas üle maailma.

Piirkond: Botucal
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood230060
Suurus70 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaVenetsueela
TootetüüpTume rumm
PakendKlaaspudel
1
Kokku47.9 €