Corvezzo

Blanc de Blancs Spumante Organic 6x75 cl 11.5%

46,90 1L / 10,42 €

LUGU
Corvezzo on 100% sertifitseeritud maheviinamarjakasvatus ja veinitööstus, millel on enam kui poole sajandi vanune veinivalmistamise traditsioon. Nad pingutavad iga päev oma jätkusuutlikkuse eesmärgi nimel ning rakendavad oma erakordseid teadmisi orgaanilise viinamarjakasvatuse delikaatse kunsti kohta.
Uuenduslike põlluharimistehnikate katsetamine enam kui 10 aasta jooksul on andnud neile teadmised, mis teevad neist sektori liidrid mahepõllumajandusliku Prosecco ja Pinot Grigio tootmises.
Perekonna veinikelder ja viinamarjaistandus (154 ha) asuvad Treviso lähedal, Dolomiitide ja Aadria mere vahel, mis on ideaalne piirkond maheviinamarjade kasvatamiseks.

VEINITEGU
Corvezzo Spumante Blanc de Blancs on ainulaadne cuvée-vein, mida toodetakse spetsiaalselt Tallink Siljale. Mahekasvatatud viinamarjad pärinevad Veneto lopsakatelt mäekülgedelt. Corvezzo Spumante Blanc de Blancs on segu mahekasvatatud Glera, Chardonnay ja Pinot Blanc viinamarjasortidest. Veinivalmistamisel järgitakse samu meetodeid nagu Prosecco tegemisel ning tulemuseks on sarnaselt värskendav, kuid intensiivselt puuviljane vahuvein. Corvezzo Spumante Blanc de Blancs on eriti kuiv, jääksuhkru annus 12,5 g/l.

SOBIVUS TOIDUGA
Corvezzo Spumante Blanc de Blancsi võib nautida täiesti iseseisvalt ja see sobib ideaalselt mis tahes pidulikuks sündmuseks. See sobib paljude roogadega, nagu eelroad, maasikad, mereannid ja salatid. Serveerimistemperatuur 6…8 °C.

Viinamari: Glera, Pinot Blanc, Chardonnay
Piirkond: Veneto
Tootekood748943
Suurus450 cl
Alkoholisisaldus11.5 %
PäritolumaaItaalia
KuivusasteKuiv
TootetüüpSpumante
PakendKlaaspudel
1
Kokku46.9 €