Cointreau

Puuvilja ja marjaliköörid 2x50 cl 40.0%

38,90 1L / 38,90 €

Cointreau on tuntud apelsiniliköör, mida toodetakse alates 19. sajandist. See on tuntud oma eristuva ja särava maitse poolest ning peetakse kokteilide maailmas asendamatuks koostisosaks.

Cointreaud valmistatakse segust magusatest ja mõrkjatest apelsinikoortest, mis valitakse hoolikalt välja ja destilleeritakse nende eeterlike õlide ekstraheerimiseks. Saadud vedelik segatakse seejärel neutraalse alkoholiga ja magustatakse suhkruga, luues tasakaalustatud ja aromaatse apelsinilikööri.

Cointreau maitseprofiili iseloomustavad säravad ja tsitruselised apelsininoodid, milles on ideaalne tasakaal magususe ja mõrkjasuse vahel. See pakub rikkalikku ja kompleksset maitset, mida saab nautida puhtalt, jääga või kasutada põhikoostisosana laias valikus klassikalistes ja kaasaegsetes kokteilides.

Cointreau on mitmekülgne liköör, mida saab kasutada erinevates kokteilides, näiteks Margarita, Cosmopolitan, Sidecar ja paljud teised. Selle erksad apelsinimaitse annab jookidele värskendava ja tsitrusemaitselise puudutuse, tõstes esile nende keerukust ja sügavust.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood921945
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpPuuvilja ja marjaliköörid
PakendKlaaspudel
1
Kokku38.9 €