Chupa Chups

Party Mix 400 g

6,90 1kg / 17,25 €

Alusta pidu Chupa Chups Party Mix’iga! See värviline ja põnev pulgakommide valik sobib ideaalselt, et lisada lõbu ja magusust mis tahes pidustusele või koosviibimisele. 
 
Party Mix’i sees on erinevaid Chupa Chupsi pulgakomme erinevates maitsetes Puuviljastest lemmikutest, nagu maasikas, kirss ja apelsin, kuni ainulaadsemate maitseteni, nagu koola, leiab igaühele midagi. Iga pulgakomm on ükshaaval pakendatud, mistõttu on neid mugav jagada või teel olles nautida. 
 
Chupa Chups on tuntud oma kvaliteetsete kommide poolest ja Party Mix ei ole erandiks. Oma pilkupüüdva kujunduse ja hea maitsega on need pulgakommid kindlasti nii laste kui ka täiskasvanute lemmikud. 
 
Olenemata sellest, kas korraldate sünnipäevapidu, pereüritust või soovite lihtsalt oma päevale veidi lõbu lisada, Chupa Chups Party Mix on suurepärane valik. See värviline ja maitsev maiuspala toob rõõmu ja naeru igale sündmusele. Jagage neid sõpradega, kinkige teistele või hoidke need kõik enda jaoks, et nautida mõnusat naudingut. 
 
Liitu Chupa Chups Party Mix’iga ja koge nende tuntud pulgakommide rõõmu. Nautige mõnusaid maitseid, värvilist kujundust ja tehke iga hetk magusaks ja meeldejäävaks. Laske lõbul alata koos Chupa Chups Party Mix’iga! 

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood246548
Suurus400 g
PäritolumaaHispaania
TootetüüpKommisegu
1
Kokku6.9 €