UusCecilia Beretta

Soave Brognoligo Classico Organic 75 cl 13.5%

9,90 1L / 13,20 €

Tutvustame Cecilia Beretta Brognoligo Soave Classico Organic’i, tähelepanuväärset valget veini, mis näitab Itaalia Veneto piirkonna ajatut ilu. See mahepõllumajanduslike tavade kohaselt valmistatud vein kehastab traditsioonide ja tipptaseme olemust.

Cecilia Beretta Brognoligo Brognoligo Soave Classico Organic on pärit hinnatud Brognoligo viinamarjaistandustest, mis asuvad Soave Classico südames, ja see on valmistatud ainult Garganega viinamarjast. See vein, mille magususaste on 4g/l, saavutab täiusliku tasakaalu kuiva ja elava maitseprofiili vahel.
Aroom lummab oma rikkalikkusega, paljastades ahvatlevad kummeli, troopiliste puuviljade ja peened röstised noodid. Maitses võlub see Soave Classico oma värskuse ja sügavusega. Mandli noot lisab keerukust, samas kui veini tasakaalustatud olemus tagab harmoonilise ja nauditava elamuse. Järelmaitse on pikk, jättes püsiva mulje.

Cecilia Beretta Brognoligo Soave Classico on pälvinud väärilist tunnustust, sealhulgas selliseid tunnustusi nagu Luca Maroni 91 punkti, Guida BIO 2023 – Foglia d’Oro ja WOW! The Italian Wine Competition GOLD. Need auhinnad kinnitavad veini erakordset kvaliteeti ja oskuslikku käsitööd, mis igast pudelist õhkub.
Selle veini lugu on juurdunud soovist taaselustada ja tähistada Valpolicella ja Soave piirkonna traditsioonilisi veine. Cecilia Beretta mõisas hinnatakse nende piirkondade ainulaadset ajalugu ja veinikultuuri, püüdes tabada nende jõudu ja isikupära. Tulemuseks on Soave Classico, mis kehastab selle maa pärandit ja kirge.

Sobitage see peen valge vein kokku erinevate kulinaarsete hõrgutistega. Olgu tegemist linnuliha, mereandide või kalaga, Cecilia Beretta Brognoligo Soave Classico Organic täiendab mitmesuguseid roogasid, võimendades maitseid ja tõstes iga söögikogemust.

Sukelduge Cecilia Beretta Brognoligo Soave Classico Organici ilusse ja maitsesse. Kogege Valpolicella ja Soave piirkondade rikkust iga sõõmuga, nautides selle tähelepanuväärse veini sügavust ja keerukust. Selle kuiva profiili, tunnustuste ja mahepõllumajanduslike tavade järgimise pühendumusega vein on valmis nautimiseks ja tähistamiseks. Tõstke klaas pärandile ja kirele, mis peitub igas pudelis. Tervist Cecilia Beretta Brognoligo Soave Classico Organic rõõmudele!

Viinamari: Garganega
Piirkond: Veneto
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood252751
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus13.5 %
PäritolumaaItaalia
KuivusasteKuiv
TootetüüpValge vein
PakendKlaaspudel
1
Kokku9.9 €