Casillero del Diablo

Reserva Pinot Noir 75 cl 13.5%

9,90 1L / 13,20 €

Alustage kütkestavat veinireisi koos Casillero del Diablo Reserva Pinot Noir’iga, mis on Tšiili veinivalmistamise veetlev kehastus mainekast Casablanca piirkonnast. See erakordne punane vein on tuntud Pinot Noir’i viinamarja elegantsi ja peenuse poolest.
Klaasi valades tervitab teid lummav aroom, mis tervitab lõhnameeli. Aroomis tantsivad värsked maasikad, millele lisanduvad õrnad vaarikanüansid. Kui bukett avaneb, tulevad esile roosi kroonlehtede pehmed vihjed, mis loovad lummava lõhnaelamuse. Neid veetlevaid puuviljanoote täiendavad seedri ja tubaka peened vaadijäljed, mis lisavad komplekssust ja sügavust.

Maitsmisel avastate maitsete harmoonilise segu. Hästi integreeritud tanniinid ja delikaatsed vaadinüansid loovad suulaes sametise tekstuuri. Veini värske happelisus elavdab meeli ja lisab elujõudu. Tõeline köitvus peitub aga suurepärases lõpunoodis, kus küpsete vaarikate maitse seguneb kuivatatud puuvilja vihjetega, luues meeldejääva elamuse.

Casillero del Diablo Reserva Pinot Noir on keskmise täidlusega, mis on korraga nii mitmekülgne kui ka rafineeritud. Veini mitmekülgsus teeb sellest suurepärase valiku erinevateks sündmusteks. See vein on hea koos imemaitsvate linnuliha, õrna sealiha, maitsva kala või mõnusa pitsatükiga, kuid see rikastab ka iga muud kulinaarset kogemust.

See erakordne vein on pälvinud tunnustust oma kvaliteedi ja käsitööoskuse eest. Vein pävis muuseas Decanteri pronksmedali, mis on tunnistus selle märkimisväärsest iseloomust ja veinivalmistajate asjatundlikkusest.

Casillero del Diablo Reserva Pinot Noir on valmis nautimiseks, pakkudes mõnusat maitsete harmooniat, mile taga on põnev lugu. Mõisa nimi, Casillero del Diablo ehk “kuradi kelder”, on sündinud legendi põhjal, mille kohaselt hoidis rajaja Don Melchor oma parimaid veine kaitstud keldris, mida valvab kurat ise. See kaasahaarav lugu lisab veinile müstilisust, mis suurendab selle võlu.

Kogege Casillero del Diablo Reserva Pinot Noir’i võlu ja käsitööoskust, mis viib teid Casablanca maalilistesse viinamarjaistandustesse, kus kliima ja terroiri täiuslik kombinatsioon annab tulemuseks erakordsed veinid. Nautige seda paeluvatest aroomidest, pehmest tekstuurist ja elavatest maitsetest pakatavat veini ning laske sel muuta oma hetked veelgi erilisemaks.

Viinamari: Pinot Noir
Piirkond: Casablanca
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood243675
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus13.5 %
PäritolumaaTšiili
TäidlusasteKeskmiselt täidlane
TootetüüpPunane vein
PakendKlaaspudel
1
Kokku9.9 €