Beehive

VSOP 100 cl 40.0%

22,90 1L / 22,90 €

Beehive VSOP” on bränd, mis toodab brändit Beehive Distilling Company poolt, mis asub Utah’is, USA-s. See on esmaklassiline brändi, mis on läbinud olulise ajaperioodi laagerdumist, tavaliselt vastates “Very Superior Old Pale” (VSOP) kvalifikatsiooni nõuetele.

“Beehive VSOP” on valmistatud kõrgekvaliteedilistest viinamarjadest, mis destilleeritakse ja seejärel laagerdatakse tammevaatides, et suurendada maitsete intensiivsust ja arendada välja keerukus. Laagerdumisprotsess võimaldab brändil muutuda pehmeks ja omandada tamme puidust ainulaadseid omadusi, tulemuseks on sujuv ja viimistletud jook.

“Beehive VSOP” maitseprofiil võib varieeruda, kuid sellel on sageli noote kuivatatud puuviljadest, karamellist, vanillist ja tammest. See on tuntud tasakaalu poolest puuviljalise magususe ja peenete tamme mõjude vahel, luues nauditava nautimiselamuse.

“Beehive VSOP” on mõeldud nautimiseks puhtalt, jääga või kasutamiseks esmaklassilise koostisosana kokteilides. See sobib hästi erinevate maitsetega ja seda kasutatakse sageli klassikaliste brändikokteilide baasina.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood208178
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpBrändi
PakendKlaaspudel
1
Kokku22.9 €