Beefeater

London Dry 2x100 cl 40.0%

46,90 1L / 23,45 €

Beefeater on tuntud džinnibränd, mis on tootnud džinni Londonis alates 1863. aastast. See on tuntud oma klassikalise London Dry Gin stiili poolest ning pühendumuse poolest kvaliteedile ja käsitööle.

Beefeater London Dry Gin valmistatakse erinevate maitsetaimede segu abil, sealhulgas kadakamarjad, koriandriseemned, angervaksa juur ja tsitrusekoored. Need maitsetaimed leotatakse neutraalses teraviljasepiirituses enne destilleerimisprotsessi. Tulemuseks on džinn, millel on selgelt domineerivad kadakamarjade maitsenoodid, tasakaalustatuna tsitruse- ja vürtsinootidega.

Beefeater London Dry Gin on sageli kiidetud oma sujuvuse, keerukuse ja mitmekülgsuse poolest. See on oluline komponent paljudes klassikalistes džinnikokteilides, näiteks Gin Tonic, Martini ja Negroni. Selle hästi tasakaalustatud maitse muudab selle nauditavaks ka puhtalt joomiseks, nii puhtalt kui ka jääga.

Lisaks klassikalisele Beefeater London Dry Gin’ile pakub bränd mitmeid teisi variante, sealhulgas maitsestatud versioone ja piiratud väljaandeid, millel kõigil on oma ainulaadne iseloom ja maitseprofiil.”

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood930161
Suurus200 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpDžinn
PakendKlaaspudel
1
Kokku46.9 €