Barracuda

Silver Rum 70 cl 38.0%

20,90 1L / 29,86 €

Barracuda Rum Silver on luksuslik Kariibi rumm, mis kehastab troopika hõngu. Valmistatud oskuse ja kirega, see hõbedane rumm pakub sujuvat ja mitmekülgset maitseelamust, mis tabab Kariibi hinge.

Barracuda Rum Silver’i selge välimus loob ideaalse tausta selle erakordse maitseprofiili jaoks. Iga lonksuga tervitavad sind õrn tasakaal magususe ja peene vürtsi vahel. Troopiliste puuviljade, vanilli ja tamme nootide maitse tantsib su suus, luues värskendava ja meeldiva maitse.

Olenemata sellest, kas naudid seda puhtalt, segatuna klassikalistesse kokteilidesse või kasutad alusena loovateks jookideks, on Barracuda Rum Silver mitmekülgne valik igaks sündmuseks. Selle sujuvus ja elavad maitsed muudavad selle suurepärase rummi nauditavaks täienduseks sinu baarikollektsioonis.

Naudi Barracuda Rum Silver lõõgastunud elegantsi ja lase selle troopilisel iseloomul viia sind päikseliste Kariibi rannikuteni. Olgu sa siis koduses lõõgastumise hetkes või pidulikus seltskonnas, see premium rumm tõstab sinu maitseelamused uuele tasemele.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood252709
Suurus70 cl
Alkoholisisaldus38.0 %
PäritolumaaSoome
TootetüüpHele rumm
PakendKlaaspudel
1
Kokku20.9 €