Barone Montalto

Nero D'Avola Rosato Organic 12x18,7 cl 12.0%

56,90 1L / 26,34 €

LUGU
Barone Montalto toodab autentseid kaasaegses stiilis veine, mille salakoostisosa on Sitsiilia hing. Meie veinide kvaliteet on saavutatud tänu oskuslikule viinamarjade valikule, mille eesmärk on säilitada veiniteo ajal sortidele iseloomulikud omadused.
Barone Montalto pöörab erilist tähelepanu keskkonnale nii tootmises kui ka kasutatavate materjalide valikul. Meie eesmärk on, et see pingutus peegelduks meie veinide kvaliteedis.

VEINITEGU
See vein on valmistatud mahesertifitseeritud Nero d’Avola viinamarjadest. Kõigepealt toimub külm leotamine 24 tundi, millele järgneb fermenteerimine 12 °C juures kuni 20 päeva.
Belice’i oru mullad on rikkalikud ja alluviaalsed, keskmise tekstuuriga. Need koosnevad lubjakivist, liivast ja orgaanilisest ainest. Nendel muldadel kasvatatud viinamarjadest saab elegantse, täidlase, tasakaalustatud ja püsiva maitsega veine.
Sellel veinil on sügav lõheroosa värvus, millesse viskab sama tooni helki. Maitsebuketis on tunda lillenoote ja puuviljaseid virsiku, maasika ja kirsi noote. Maitsepaletil on meeldiv struktuur, see on püsiv ja puhta järelmaitsega.

SOBIVUS TOIDUGA
See roosa vein sobib ideaalselt aperitiiviks ja kaaslaseks pehmele juustule, grillitud köögiviljadele või soolasele kanasalatile. Serveerimistemperatuur 8…10 °C.

Viinamari: Nero D’Avola
Piirkond: Sicily
Tootekood749031
Suurus216 cl
Alkoholisisaldus12.0 %
PäritolumaaItaalia
KuivusasteKuiv
TootetüüpRoosa vein
PakendKlaaspudel
1
Kokku56.9 €