Abtei Himmerod

Riesling Feinherb 75 cl 10.0%

7,90 1L / 10,53 €

Abtei Himmerod Riesling Feinherb on võluv Saksamaa Moseli piirkonna valge vein. Selle valmistamisel on kasutatud Riesling viinamarju ja selle magususaste on 25 g/l, mis teeb sellest poolkuiva veini.

Veini aroomis on tunda värskeid tsitruseliste ja rohelise õuna noote. Maitsest domineerivad tsitruseliste koor ja õuna maitsed, millega kaasneb elav happesus ja tagasihoidlik mineraalsus. Veini järelmaitse on värske, püsiv ja äärmiselt rahustav. Abtei Himmerod Riesling Feinherb on valmis joomiseks ning sobib suurepäraselt erinevate roogadega kombineerimiseks.

Alates esimesest valamisest lummutab Abtei Himmerod Riesling Feinherb oma värske tsitruseliste ja rohelise õuna aroomiga. Kogenud Rieslingu armastajad hindavad selle peenekoelist mineraalsust, mis ilmneb maitsemeeltele, koos valdavate tsitruseliste koori ja õuna maitsetega. Elav happesus hoiab selle poolkuiva veini põnevana kuni viimase hetkeni ning järelmaitse on värske, püsiv ja äärmiselt rahustav. Abtei Himmerod Riesling Feinherb sobib suurepäraselt erinevate eelroogade, mereandide, taimetoidu ja Aasia toitudega. See on vein, mis pakub naudingut igal sõõmus.

Viinamari: Riesling
Piirkond: Mosel
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood229862
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus10.0 %
PäritolumaaSaksamaa
KuivusastePoolkuiv
TootetüüpValge vein
PakendKlaaspudel
1
Kokku7.9 €