Aalborg

Jubilæums 100 cl 40.0%

22,90 1L / 22,90 €

Aalborg Jubilæums Akvavit on kvaliteetne Taani akvaviit, millel on rikkalik ajalugu ja erakordne kvaliteet. See on valmistatud hoolika destilleerimisprotsessi ja hoolika maitsetaimede valiku abil, mis annab sellele joogile Taani traditsiooni ja käsitöö olemuse.

Seda akvaviiti iseloomustab sile ja keeruline maitseprofiil. See pakub tasakaalustatud kooslust köömne, tilli ja teiste maitsetaimede vahel, luues unikaalse ja aromaatse maitseelamuse. Maitset täiendatakse veelgi küpsemisprotsessi käigus, mis valmib tammevaatides, lisades lõpp-produktile sügavust ja keerukust.

Aalborg Jubilæums Akvavit on mitmekülgne jook, mida saab nautida mitmel viisil. Seda võib nautida puhtalt, et täielikult hinnata selle keerukaid maitseid, või kasutada klassikaliste kokteilide nagu Taani traditsiooniline snaps alusena. Selle eristuv maitse ja sujuv tekstuur muudavad selle populaarseks valikuks akvaviiti austavatele inimestele ja neile, kes otsivad rafineeritud ja elegantsi.

Kogege Taani akvaviidi pärandit ja käsitööd Aalborg Jubilæums Akvavit abil ning naudige eksootilisi maitseid, mis on teinud sellest armastatud joogist põlvest põlve.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood200756
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaTaani
TootetüüpAkvaviit
PakendKlaaspudel
1
Kokku22.9 €