Korduma Kippuvad Küsimused | Tallink Pre-Order

Korduma Kippuvad Küsimused

Tallink Pre-Order on Tallinki laevareisijatele mõeldud lihtne ja mugav veebipood. Veebipoest ostetud toodetele ei lisandu pandipakendi tasu. Club One kliendiprogrammiga liitunud kliendid teenivad oma ostudelt boonuspunkte.

Autoga reisijad saavad teha tellimuse internetis Pre-Orderi veebipoest 30 päeva kuni 24h enne reisi algust. Autoga reisijate puhul toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) sadama D-terminali alal asuvas Pre-Order punktis, mis asub pärast autode check-in`i. Kell 7.30 Tallinnast väljumisele antakse kaubad üle laevas.

Car Shopping Cruise (ostukruiis autoga) reisijatele toimetatakse kaubad mugavaks laadimiseks laeva autotekile. Kaupade üle andmine toimub tagasiteel peale laeva väljumist Tallinnast. Car Shopping Cruise klientidele kehtib veebist tellides 30€ soodustus kõigilt üle 500€ ostudelt. Täpsed kättetoimetamise juhised erinevate laevade puhul leiate tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist.

Jalgsireisijad saavad tellida kuni 70 liitrit jooke, ostu puhul rakendatakse teenustasu summas 5 EUR tellimuse kohta. Teenustasu sisaldab kauba pakkimist ja toimetamist laeval asuvasse jaotuspunkti. Jalgsireisijatele kehtib veebist tellides 10€ soodustus kõigilt üle 150€ ostudelt. Jalgsireisijatele toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) laeva supermarketis või Pre-Order punktis, täpsed kättetoimetamise juhised erinevate laevade kohta leiate tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist.

Lisaks veebi tellimustele saavad autoga reisijad teha tellimusi piiratud valikus toodetele Helsingi-Tallinn liini laevas.

Internetis saavad tellimusi teha autoga reisijad (nii liinireisijad kui ka Car Shopping Cruise reisijad) ja jalgsireisijad 30 päeva enne, kuid mitte vähem kui 24 tundi enne laeva väljumist Tallinna sadamast. Tellimuse aluseks on kehtiva piletibroneeringu olemasolu Tallinn-Helsinki / Tallinn-Turu reisile või Helsinki-Tallinn-Helsinki / Turu-Tallinn-Turu ostukruiisile (Car Shopping Cruise).

Helsingi-Tallinn liini laevareisil võivad autoga reisijad tellimusi teha piiratud sortimendiga toodetele nii laeva infopunktis kui ka Pre-Order tellimispunktis. Tellimuse vormistamise aluseks laevas ja tellimuspunktis on piletibroneering tagasireisile Tallinnast Helsingisse või Turusse. Tellimuste vormistamine lõpeb pool tundi enne laeva saabumist Tallinna sadamasse.

Tellimiseks on vaja Tallinki Tallinn-Helsingi, Tallinn-Turu, Helsinki-Tallinn-Helsinki või Turu-Tallinn-Turu reisi broneerimisnumbrit. Lisaks peab ära märkima ka oma nime (sama, mis reisibroneeringul), telefoni numbri ning e-posti aadressi. Club One boonuspunktide saamiseks ostult peab enne tellimuse eest tasumist veebis sisestama oma Club One konto numbri.

Tallink Pre-Order tellimused tasutakse kohe tellimuse tegemisel ja selle kinnitamisel. Internetis saab maksta kas läbi eesti ja soome pangalinkide või krediitkaardiga (VISA, Mastercard). Nii pangalinkide kui ka krediitkaardimaksete puhul pöörab Tallink erilist tähelepanu maksete turvalisusele. Makselinkide puhul kasutame 128-bitist SSL krüpteeritud kanalit.

Autoga reisijate puhul toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) laevas või Tallinna sadama piirkonnas Tallink Pre-Order punktis, mis asub pärast autode check- in`i. Info kauba üleandmise täpse asukoha kohta (kas laevas või Pre-Order punktis) saab klient tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist või Tallink Pre-Order punkti töötaja käest. Autoga reisijad peavad pöörduma kauba kättesaamiseks Tallink Pre-Order punkti vähemalt 1 tund enne laeva väljumist. Autoga reisijatele väljastatakse kaup ainult Tallinn-Helsingi suuna reisi pardakaardi esitamisel.

Tähelepanu! Kell 7:30 Tallinnast väljuvale laevale tehtud tellimuse täitmine toimub laevas ajavahemikul kell 6:00-6:30. Tallink Pre-Order punkti peab klient pöörduma hiljemalt kell 6:15. Hiljem kaupa ei väljastata.

Car Shopping Cruise (ostukruiis autoga) reisijatele toimetatakse kaubad mugavaks laadimiseks laeva autotekile tagasiteel Tallinnast. Täpsed kättetoimetamise juhised erinevate laevade puhul leiate tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist.

Jalgsireisija saab tellitud kauba kätte isikut tõendava dokumendi alusel Tallinna-Helsingi ja Tallinna-Turu suunal laeva supermarketist või Pre-Orderi müügiletist 30 minutit enne laeva Helsingi sadamasse jõudmist. Täpsed kättetoimetamise juhised erinevate laevade puhul leiate tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist.

Kui Tallinnast Helsingisse või Turusse reisi kellaaeg või /kuupäev muutub, siis peab klient sellest isiklikult teavitama Tallink Pre-Order kinnitus-ja müügipunkti (saatma e-kirja aadressile shopping@tallink.com või helistama telefonil + 372 640 9808). Juhul kui Tallinn- Helsingi või Tallinn-Turu reis lükkub varasemaks (kui tellimuses algselt märgitud), tuleb sellest teavitada Tallink Pre-Order kinnitus-ja müügipunkti vähemalt 2 tundi enne uue reisi toimumise algusaega.

Juhul kui Tallinn- Helsingi või Tallinn-Turu reis lükkub hilisemaks kui tellimuses algselt märgitud, tuleb sellest teavitada Tallink Pre-Order kinnitus-ja müügipunkti vähemalt 2 tundi enne algse reisi toimumise aega.

Kui tellimuses näidatud reis jääb kliendist olenevatel põhjustel ära, tuleb tühistada ka Pre-Order tellimus. Tellimuse tühistamisest tuleb teatada vähemalt 12 tundi enne algselt määratud Tallinn Helsingi või Tallinn-Turu reisi algust telefonil +372 640 9808 või saata e-kiri shopping@tallink.com Eeltoodud tingimuste täitmisel tagastatakse tellijale kogu tema poolt tellimuse eest tasutud rahasumma.

Jah – kui oled tellimuse vormistamisel veebis sisestanud enda Club One konto numbri, siis teenid ostude pealt ka Club One punkte.

Tähelepanu! Club One kontonumbri sisestamine peab toimuma tellimuse vormistamisel enne tellimuse eest tasumist.

Kui Club One number on jäänud tellimusele lisamata, võite kuni 48 tundi enne tellimuse täitmise tähtaega teavitada Pre-Order kinnitus- ja müügipunkti (saata e-kiri aadressile shopping@tallink.com või helistada telefonil + 372 640 9808), et saaksime lisada kaardi andmed tellimusele. Teatage oma Club One number (Club One kaardi tagaküljel olev 16 kohaline kaardinumber) ja tellimuse info (tellimuse number, oma nimi) Pre-Order klienditeenindusele. Kui tellimuse täitmiseni on vähem kui 48 tundi, ei ole Club One numbrit enam võimalik tellimuse andmetele lisada.

Club One’i numbri saab tellimusele tagantjärele lisada kuni 48 tundi enne tellimuse täitmise tähtaega. Teatage oma Club One kaardi tagaküljel olev 16-kohaline kaardinumber (ja muu teatada olev, et leida õige tellimus). Kui tellimuse täitmiseni on vähem kui 48 tundi, ei ole Club One numbrit enam võimalik tellimuse andmetele lisada.


Tallink PreOrder kinnitus-ja müügipunkt: telefon + 372 640 9808 e-post shopping@tallink.com

Toode lisatud ostukorvi

Suundu ostukorvi

Fieldset

  • Liitu Pre-Order uudiskirjaga ja ole esimesena kursis meie uudiste ja pakkumistega

Verification

Klienditugi

+372 640 9808
shopping@tallink.com