Korduma Kippuvad Küsimused


Mis on Pre-Order ja kes seda teenust kasutada saavad?
Tallink Pre-Order on Tallinki laevareisijatele mõeldud lihtne ja mugav veebipood.

Seda teenust saavad kasutada autoga reisijad, kes teevad oma tellimuse internetis, Helsingi-Tallinn liini laevas või Tallinna Sadama D-terminalis Pre-Order kinnitus-ja müügipunktis. Autoga reisijate puhul toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) laevas (kell 7:30 väljumine) või sadama D-terminali alal asuvas Pre-Order punktis, mis asub pärast autode check-in`i.

Jalgsireisijad saavad tellida (kuni 70L alkoholi) ja maksta kauba eest internetis või Tallinna Sadama D-terminalis Pre -Order kinnitus- ja müügipunktis I korrusel. Ostu puhul rakendatakse teenustasu summas 5 EUR tellimuse kohta. Teenustasu sisaldab kauba pakkimist ja toimetamist laeval asuvasse jaotuspunkti. Jalgsireisijatele toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) laeva supermarketis.

Kauba saab kätte Tallinn-Helsingi suunal 30 minutit enne Helsingisse jõudmist isikut tõendava dokumendi esitamisel.


Millal võin teha tellimusi Tallink Pre-Order-ist?
Internetis saab tellimusi teha 30 päeva enne, kuid mitte vähem kui 24 tundi enne Helsingi reisi algust (pandipakendi tasu ei lisandu). Helsingi-Tallinn liini laevareisil võivad autoga reisijad tellimusi teha nii laeva infopunktis kui ka Pre-Order tellimispunktis. Tellimuste vormistamine lõpeb pool tundi enne laeva saabumist Tallinna sadamasse (pandipakendi tasu ei lisandu).Tellimuse vormistamise aluseks on piletibroneering tagasireisile Tallinnast Helsingisse.
NB! Lisaks võib autoga reisija tellimusi teha ka Tallinna Sadama D-terminalis Pre-Order kinnitus-ja müügipunktis kella 10:00-17:00, kuid arvestusega, et tellimus tehakse vähemalt 2 tundi enne Tallinn- Helsingi reisi algust. Tähelepanu! Tellida ei ole võimalik pandiga tooteid- õlu, siider, long drink, energia- ja karastusjoogid.

Lisaks internetile võib jalgsireisija tellimusi teha ka Tallinna Sadama D-terminalis Pre-Order kinnitus-ja müügipunktis I korrusel kella 10:00-17:00, kuid arvestusega, et tellimus tehakse vähemalt 2 tundi enne Tallinn-Helsingi reisi algust. Tähelepanu! Tellida ei ole võimalik pandiga tooteid- õlu, siider, long drink, energia- ja karastusjoogid. Pre-Order tellimuse vormistamise aluseks on piletibroneering reisile Tallinn-Helsingi suunal.


Milliseid andmeid on mul vaja kasutada tellimuse tegemiseks?
Tellimiseks on vaja Tallinn-Helsingi reisi broneerimisnumbrit, laeva nime ja väljumisaega. Lisaks peab ära märkima ka oma nime, telefoni numbri, elukoha aadressi ning e-posti aadressi.


Kuidas saan maksta Tallink Pre-Order tellimuste eest?
Tallink Pre-Order tellimused tasutakse kohe tellimuse tegemisel ja selle kinnitamisel. Internetis saab maksta kas läbi pangalinkide (Swedbank, SEB, Nordea) või krediitkaardiga (VISA, Mastercard). Nii pangalinkide kui ka krediitkaardimaksete puhul pöörab Tallink erilist tähelepanu maksete turvalisusele. Makselinkide puhul kasutame 128-bitist SSL krüpteeritud kanalit.


Kas Tallink PreOrder ostude puhul teenin ka Club One boonuspunkte?
Jah – kui oled tellimuse vormistamisel sisestanud enda Club One kaardinumbri, siis teenid ostude pealt ka Club One punkte.


Kuidas saan tellitud kaubad kätte?
Autoga reisijate puhul toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) laevas või Tallinna sadama piirkonnas Tallink Pre-Order punktis, mis asub pärast autode check- in`i. Info kauba üleandmise täpse asukoha kohta (kas laevas või Pre-Order punktis) saab klient Tallink Pre-Order punkti töötaja käest. Autoga reisijad peavad pöörduma kauba kättesaamiseks Tallink Pre-Order punkti vähemalt 1 tund enne laeva väljumist. Autoga reisijatele väljastatakse kaup ainult Tallinn-Helsingi suuna reisi pardakaardi esitamisel.
Tähelepanu! Kell 7:30 väljuvale laevale tehtud tellimuse täitmine toimub laevas ajavahemikul kell 6:00-6:30. Tallink Pre-Order punkti peab klient pöörduma hiljemalt kell 6:15. Hiljem kaupa ei väljastata.
Jalgsireisija saab tellitud kauba kätte isikut tõendava dokumendi alusel Tallinna-Helsingi suunal laeva supermarketist või Pre-Orderi müügiletist 30 minutit enne laeva Helsingi sadamasse jõudmist.


Mida pean tegema, kui Helsingi suuna reis muutub pärast Tallink PreOrder teenuse ostude vormistamist ja maksmist?
Kui Tallinnast Helsingisse reisi kellaaeg või /kuupäev muutub, siis peab klient sellest isiklikult teavitama Tallink PreOrder kinnitus-ja müügipunkti (saatma e-kirja aadressile preorder@tallink.com või helistama telefonil + 372 6318 249). Juhul kui Tallinn- Helsingi reis lükkub varasemaks (kui tellimuses algselt märgitud), tuleb sellest teavitada Tallink Pre-Order kinnitus-ja müügipunkti vähemalt 2 tundi enne uue reisi toimumise algusaega.
Juhul kui Tallinn- Helsingi reis lükkub hilisemaks kui tellimuses algselt märgitud, tuleb sellest teavitada Tallink Pre-Order kinnitus-ja müügipunkti vähemalt 2 tundi enne algse reisi toimumise aega.


Mida pean tegema, kui mu reis jääb üldse ära või soovin Tallink Pre-Order tellimuse tühistada?
Kui tellimuses näidatud reis jääb kliendist olenevatel põhjustel ära, tuleb tühistada ka Pre-Order tellimus. Tellimuse tühistamisest tuleb teatada vähemalt 12 tundi enne algselt määratud Tallinn Helsingi reisi algust telefonil +372 6 318 249 või saata e-kiri preorder@tallink.com Eeltoodud tingimuste täitmisel tagastatakse tellijale kogu tema poolt tellimuse eest tasutud rahasumma.


Kas Tallinki PreOrder-ostude eest saab ka Club One-boonuspunkte?
Saab, kui olete enne tellimuse ärasaatmist tellimuse andmetesse kandnud oma Club One-kliendinumbri.


Mida pean tegema, kui unustasin Club One-numbri tellimusele lisada?
Kui Club One-number on jäänud tellimusele lisamata, võite kuni 48 tundi enne tellimuse täitmise tähtaega teatada Pre Order-teenistusele oma Club One-kaardi tagaküljel oleva 16 kohalise kaardinumbri. Teatage number (ja muu teatada olev, et leida õige tellimus) Pre Order-teenistusele. Kui tellimuse täitmiseni on vähem kui 48 tundi, ei ole Club One-numbrit enam võimalik tellimuse andmetele lisada.


Tegin kõigepealt Pre Order tellimuse ja liitusin seejärel Club One-kliendiprogrammiga. Mida pean tegema, et saaksin ka juba tehtud tellimuse eest Club One-punkte?
Club One’i numbri saab tellimusele tagantjärele lisada kuni 48 tundi enne tellimuse täitmise tähtaega. Teatage oma Club One-kaardi tagaküljel olev 16-kohaline kaardinumber (ja muu teatada olev, et leida õige tellimus). Kui tellimuse täitmiseni on vähem kui 48 tundi, ei ole Club One-numbrit enam võimalik tellimuse andmetele lisada.


Tallink PreOrder kinnitus-ja müügipunkt: telefon + 372 631 8249 e-post preorder@tallink.com

Toode lisatud ostukorvi

Suundu ostukorvi

Fieldset

  • Liitu Pre-Order uudiskirjaga ja ole esimesena kursis meie uudiste ja pakkumistega

Verification

Klienditugi

+372 6 318 249
preorder@tallink.com