Uudised

Meri, päike, soe tuul – see ongi täiuslik suvi. Naudi oma merereisi ja tee ostlemine mugavalt ette ära. Pre-Orderi ostukeskkonnast saad kõik värskendavad joogid suveks mugavalt enne reisi ära tellida. Valikust leiad erinevaid sooduspakkumisi nii pidupäevaks kui argiõhtuks.

Lisaks on meil suur rõõm teatada, et alates 24. juunist alustab taas Helsingi-Tallinna-Helsingi vahel seilamist Silja Europa. Kaubad saad mugavalt Pre-Order e-poest ette tellida ka Silja Europa kruiisil.

Tule ostukruiisile jalgsi või autoga. Ostukruiisil on sisseostude tegemine mugav ja soodne. Club One kliendina teenid oma ostudelt boonuspunkte, mida saad kasutada Tallinki veebipoes ja tulevastel reisidel.

Tasub meeles pidada, et veebipoe ja laevakaupluse valik on osaliselt erinev. Veebis ettetellimisel on valik alati suurem ning autoga reisijana saad vähemalt 500 € ostusummalt 30 € soodustust.

Pre-Order e-poest on nüüd võimalik kaupu ette tellida ka 11.7-8.8.2021 toimuvatele Silja Europa Visby ostukruiisidele – Car Shopping Cruise, algusega Helsinkist. Pargi auto laevale, naudi oma merereisi ning telli suuremad ostud mugavalt Pre-Orderi veebipoest ette, tuletame meelde, et ostukruiisi pileti puhul ei saa autoga Visbys maale sõita.