Uudised

Lihavõtted on peagi käes! Kui oled üle lahe merereisile minemas, siis ole nutikas ja ühenda laevareis ostlemisega, tellides lihavõttemaiused ja -napsud kiirelt ning kontakti- ja järjekorravabalt Pre-Orderist ette

Lihavõtted muudad magusamaks legendaarsete puna-valgetriibuliste Fazeri Marianne piparmündimaitseliste kommidega, mille südames peidab end suussulav tume šokolaad ja mis on soomlaste kõige armastatum maiustus juba aastast 1949.

Kodumaise Kalevi valikust leiad nii tiramisumaitselist küpsistega piimašokolaadi kui ka mustikate ja maasikatega valge šokolaadi tahvleid, mis on praegu eriti sõbralike hindadega. Tutvu kogu meie magusavalikuga.

Pühadele lisab paraja annuse pidulikkust klaas kihisevat. Tallink Pre-Orderist leiad erinevaid vahuveine, cavasid, proseccosid ning ehtsaid šampanjasid, millega koos pere või sõpradega pokaale kokku lüüa. Heas pakkumises on näiteks Tšiili aromaatne kvaliteetvahuvein Fresita Orange Sunset, Mionetto prosecco ja luksuslik Tallinki šampanja Champagne Ayala Brut Majeur.

Kui aga soovid pühadetoidu kõrvale nautida head veini, siis näiteks sõpradele külla minnes tasub kaasa haarata mahukas bag-in-box pakivein – valge, punane või roosa, –  millest jätkub kogu seltskonnale kogu õhtuks. Erinevalt levinud arusaamast, leidub ka pakiveinide seas väga häid kvaliteetveine. Tutvu kogu meie veinivalikuga.

Rõõmsaid lihavõtteid!